HAKKIMIZDA

Bergama Best Fm, Tarihi ve doğal güzellikleriyle ilgi çeken Ege ilçelerinden Bergama’da 97.8 Mhz frekansıyla arabesk ve fantezi müzik severlere hitap eder.

İzmir ilinin sessiz ve sakin bir ilçesi olan Bergama’nın en iyi radyo kanallarından birisi olarak 7/24 dinleyicilerine hizmet vermektedir.

Geçmiş yıllarda sadece o bölgede bulunanların dinleyebildiği radyo kanalımız, gelişen teknoloji ile internet ortamı yayınlarına başlamış ve herkese hitap eder hale gelmiştir.

Ruhumuza hitap eden şarkılara ulaşmak için dinlediğimiz radyoların en keyifli yayınlarından birisi de düzenlenen programlardır. Bu programlar ile hem müzik keyfinin hem de muhabbetin keyfini yaşarsınız.Her dinleyici kendisine hitap eden programı seçerek kaliteli vakit geçirebilir.

Programlar hakkındaki güncel detaylar internet sitemizde bulunmaktadır.

Ayrıca radyo yönetim ekibi tarafından aktif olarak kullanılan sosyal medya kanalları da bilgiye ulaşmanızda yardımcı olacaktır.
Bu sosyal medya kanalları, radyonun yayın ekibi ile dinleyicilerin sürekli iç içe olmasını sağlamıştır. Böylelikle dinleyiciler radyo keyfinin tadını doyasıya yaşamaktadır.

Kaliteli müziğin adresi Bergama Best Fm, uzun yıllardan beri kalitesinden ödün vermeyerek, dinleyicilerinin zevklerine önem vererek sektördeki başarısını korumuştur.

Mustafa Duyar
Bergama Best Akropol Yayıncılık ve Reklamcılık Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı