Yeni Başkandan ilk açıklama geldi

CHP Konak İlçe Başkanı seçilen Akın Küçükoğullarından, başkan olarak ilk açıklamasını yaptı.
Yaşanan ses kaydı krizini ardından mevcut başkan Gruşçu’nun istifa etmesi sonucu yapılan seçimin ardından yeni Başkan seçilen Akın Küçükoğullarından, başkan olarak ilk açıklama geldi.

“Sevgiyle hepimiz beraber olacağız”

Örgütte birlik ve beraberlik mesajı veren Küçükoğullarından, “Herkes bir hata yapar. Çağrı Başkanımız da o kadar çok seviyorduk ki bu bir iş kazası oldu. Bir sinir ve birazcık da doldurmayla ağzından kaçan kelimeler var. Biz onun devamıyız. Benim üzerimizde mutabık kalındı. Ben abilik yapmaya geldim buraya. Yolumuz sevgi yolu. Herkesin sinirlendiği anlar olur. Herkesin ikinci bir şansa ihtiyacı var. Herkes hata yapabilir. Çağrımız çok güzel bir insan. Bu bir süreç, ağzından kaçmıştır bir şeyler. Dün gece ağladım ben. Çağrı benim evladım gibidir. Ben bir mutabakat sonucunda burada oturuyorum. Sevgiyle hepimiz beraber olacağız. Birlik ve beraberlik içindeyiz. Bir tane çatlağımız yok. Belediye başkanlarımızla ve herkesle mutabık kaldık. Tek tek başkanımız konuştu. Çağrı da beni destekledi. Hiçbir şekilde çatlağımız yok. Bizim zaten bir kavgamız olamazdı. Buradaki arkadaşlarımız bizim arkadaşlarımız” dedi.

Bundan sonra izlenecek yola ilişkin de bilgi veren Başkan Küçükoğullarından, “Bundan önce ne yapıldıysa aynı şekilde devam edeceğiz. Benim bütün arkadaşlarım zaten planlamaları yapıyordu. Mesela yardımları bir kat daha artırmayı düşünüyoruz. Zaten bundan önce de arkadaşlarımız planlama yapıyordu. Hep beraberiz. Çalışmalarımız hep beraber çok çalışarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.