Deva Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı’ndan AK Parti’ye ‘Squid Game’li gönderme

Deva Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı’ndan AK Parti’ye ‘Squid Game’li gönderme
DEVA Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı, bugün ilçede ilginç bir paylaşıma imza attı. Parti ilçede yaşayanları kendilerine üye olmak için ilçe binasına dev bir pankart açtı. DEVA Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı pankart resminde son zamanlarda büyük ün yapan Kore Dizisi ‘ Squid Game’ den resim paylaştı. Partinin pankartı ilçede günün konusu oldu.

İZLENME REKORLARI KIRIYOR

DEVA Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı önümüzdeki ay gerçekleşecek olan kongre öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda kurumları ziyaret eden DEVA Partisi, önceki gün parti binasına ilginç bir pankart asarak üye kayıtlarına başladığını mizahi bir çalışma ile duyurdu. Deva Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı, ilçe binasına astığı mizahi pankartla ilçe sakinlerini üyeliğe davet etti. Deva Partisi Torbalı İlçe Başkanlığı, son zamanlarda izlenme rekorları kıran Squid Game dizisi ile ülkenin ekonomi ve adalet alanındaki sorunlarına dikkat çekerek oyunu sonlandırmak için Deva Partisi’ne bekleriz yazılı pankart astıklarını ifade ettiler.

AÇIKLAMA YAPILDI

Güney Kore’de çekilip Netflix isimli dijital platformdan yayınlanan dizinin senaryosuna göre 250 kişilik bir yarışma grubuna oyunlar oynatılıyor ve bu oyunlar sonucunda büyük miktar para kazancı elde ediliyor. Bu oyunu tamamen bitirmek için oyuncuların oy çokluğu ile oyunu sonlandırmaları gerekiyor. Deva Partisi İlçe Başkanlığı’da eğer ülkenin ekonomik, hukuki, eğitim ve sosyokültürel sorunlarını bitirmek isterseniz partimizde çözümlerine yönelik çalışmalarda yer alabilirsiniz konusu ile Torbalılı vatandaşlara seslendi. Dolar’ın Ali Babacan’ın Ekonomi Bakanlığı yaptığı dönem de 1.50 TL olması ve günümüzde 11 TL’yi geçmesi ile “daha önce yaptık yine biz yine yaparız” açıklaması yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.